UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@BBT. - My wiemy o tym co tak "sugestywnie" piszesz, że wreszcie w Elblągu dokonuje się wiele zmian by nasze miasto było dla nas mieszkańców przyjazne. Chyba przebywasz w gronie osób, którym te zmiany nie są na rękę?

okkj

Anuluj