A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Może wyszli na solo po prostu?
@#nn - Jaki to wstyd uderzyć dziennikarza tvn? Taki to order dostanie albo miejsce na liście w następnych wyborach
@Taka religia - Historia elblonga zna taki przypadek. Przed ostatnimi wyborami w sieci był popularny film jak kandydat na radnego bije leżącego. Elblonscy pisowcy go pokochali i wybrali
@Elblong lubi to - Mój drogi debilizm polityczny to coś jak dawnej mawiałem Haidi Broniara poskręcanie mózgu. Dzięki łajdactwu tam zwanych "elit" gość zamiast trafić za kraty ma stanowić Wzór Cnót dla młodzieży popierany przez katechetkę. Kościół w Elblągu stoczył się na dno i nominacja nowego "Biskupa" jest kolejnym tego dowodem. Mamy w tym mieście zorganizowaną grupę łajdaków którzy cynicznie łamią zasady które głoszą to cała klasa szmondaków. Szkoda że to Moje Miasto ale ja zrobiłem co mogłem. Widać mogłem za mało - na głupotę sposoby nie znam. Ania na własną ani na cudzą.... Życie
Kiedy w Braniewie gościł Macierewicz "fani" Kaczorka o mało nie pobili kamerzysty - sprawę zakończył "Trawaj" 130 kilogramowy były "Czerwony Beret" z Gdańska. Mnie za pytanie do Gowina o przstrzeganie sakramentów przez śp. Jerzego Wilka niemal nie pobito, ,, na " otwarte" spotkanie z Kaczyńskim nie wpuścili mnie wcale z ostrożności nie wpuścili też lokalnych dziennikarzy - być może dlatego nie doszło do reelekcji śp, Jerzego Wilka. Nie mniej nie pamiętam żeby kogokolwiek "walono w ryj z piąchy " przynajmniej w Elblągu. Schodzimy na psy ?
prymitywny "żurnalista" przeszkadzał w akcji ratowania ludzi i mienia znacznej wartości. Jakaś interwencja policjantów czy strażników miejskich?
Na 100% funkcjonariusz tvp w likwidacji... a może funkcjonariusz z tvn założył bluzę strażaka OSP Łęcze i przyłożył temu z tvp - oni przecież tak POtrafią. POdobnie jak parę lat temu na marszu Niepodległości z budką przed ambasadą Rosji. Bez honoru... i po tygodniu funkcjonariusz przypomniał se że był tam gdzieś i ktoś go uderzył ?... ciekawe w jakim był wtedy stanie ?... po tym czy po tamtym. Jak dopiero teraz doszedł do siebie.
Może łaził krok w krok za strażakiem zadawał głupie pytania i jeszcze go pouczał jak ma gasić to ten nie wytrzymał i mu lekko przyłożył.... a kto by to wytrzymał...
Tylko o. dyrektor mówi prawdę reszta to bezczelne oszustwo
Dziennikarz niech na granicę jedzie niech pokarze co tam się dzieje. Puszczają wszystkich... a później się zobaczy.... ?...