UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziennikarz niech na granicę jedzie niech pokarze co tam się dzieje. Puszczają wszystkich... a później się zobaczy.... ?...
Dziennikarz niech na granicę jedzie niech pokarze co tam się dzieje. Puszczają wszystkich... a później się zobaczy.... ?...