UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Elblong lubi to - Mój drogi debilizm polityczny to coś jak dawnej mawiałem Haidi Broniara poskręcanie mózgu. Dzięki łajdactwu tam zwanych "elit" gość zamiast trafić za kraty ma stanowić Wzór Cnót dla młodzieży popierany przez katechetkę. Kościół w Elblągu stoczył się na dno i nominacja nowego "Biskupa" jest kolejnym tego dowodem. Mamy w tym mieście zorganizowaną grupę łajdaków którzy cynicznie łamią zasady które głoszą to cała klasa szmondaków. Szkoda że to Moje Miasto ale ja zrobiłem co mogłem. Widać mogłem za mało - na głupotę sposoby nie znam. Ania na własną ani na cudzą.... Życie

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj