UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na 100% funkcjonariusz tvp w likwidacji... a może funkcjonariusz z tvn założył bluzę strażaka OSP Łęcze i przyłożył temu z tvp - oni przecież tak POtrafią. POdobnie jak parę lat temu na marszu Niepodległości z budką przed ambasadą Rosji. Bez honoru... i po tygodniu funkcjonariusz przypomniał se że był tam gdzieś i ktoś go uderzył ?... ciekawe w jakim był wtedy stanie ?... po tym czy po tamtym. Jak dopiero teraz doszedł do siebie.