Wybrany wątek opinii

A kto i po co go tam w ogóle wpuścił? Wziąłby jeszcze ranny został czy zginął i by musieli zbiórki robić na rodzinę i dochodzenia wszczynać. Sytuacja wyjątkowa, dostęp tylko dla służb.
z_daleka (2025.10.29)
@z_daleka - Tak informacyjnie. Incydent miał miejsce przed bramą zakładu a nie na terenie akcji gaśniczej.
(2025.10.29)
No właśnie a może chciał przeskoczyć bramę ten dziennikarz... Tak więc niech rozstrzygnie sąd.
(2025.10.29)
Może wyszli na solo po prostu?
z_daleka (2025.10.30)
Powrót do komentarzy