Wybrany wątek opinii
A kto i po co go tam w ogóle wpuścił? Wziąłby jeszcze ranny został czy zginął i by musieli zbiórki robić na rodzinę i dochodzenia wszczynać. Sytuacja wyjątkowa, dostęp tylko dla służb.
Do moderacji
Odpowiedz
46
7
@z_daleka - Tak informacyjnie. Incydent miał miejsce przed bramą zakładu a nie na terenie akcji gaśniczej.
Do moderacji
Odpowiedz
9
3
No właśnie a może chciał przeskoczyć bramę ten dziennikarz... Tak więc niech rozstrzygnie sąd.
Do moderacji
Odpowiedz
14
4
Może wyszli na solo po prostu?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0