A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Yhy - Strażak ochotnik nie uderzyłby "dziennikarza" katolickiej stacji Republika. Strażak z OSP na bank chodzi co niedziela do kościoła. Stawiam że to był dziennikarz z telewizji niezależnej od pisu
@Tak myślę - Zależny od Rydzyka. TV Trwam też jest niezależna od PiSu. Hahaha
jak miał logo TVN albo TVP to co se dziwić chłopu taki odruch samoobronny
Na bank kablował pseudo dziennikarz tv republika.
@#nn - Tak
@Tak myślę - Miałem rację. Pobożny strażak uderzył dziennikarza TVN. Dobrze że nie miał siekiery pod ręką... Tak działa propaganda z ambony. PiS dąży do wojny domowej
Większość komentarzy na tle pis i po to żenada i kompromitacja sla ich autorów, do roboty się weźcie a nie siejecie zamęt i ferment.
@Tak myślę - No i po co elblongi znowu minusujecie prawdę. PRAWDA WAS WYZWOLI jak mówił bestia ? Wasz pisowski strażak pokazał swoją pisowską twarz
Pasożyt nie dziennikarz, dziennikarstwo skończyło się dawno temu, teraz tylko obłuda i zakłamanie rzeczywistości, i pseudo portale jak choćby ten który widzi zawsze jedną słuszną rację czyli swoją :D
najpierw zgasili typa a następnie pożar...