UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Jakiekolwiek oplaty za parkingi są po prostu bezczelnością wobec kierowców, ktorzy już w paliwie płacą opłaty i inne daniny "drogowe", które w zamysle mają iść na finansowanie infrastruktury. A czy rowerzyści też będą płacicza stojaki na rowery - wszak ich postawienie też kosztuej miasto? Jeśli już mają być opłaty to tylko po pierwszej czy drugiej godzinie darmowej. Często ludzie parkują nie bo tak im sie podoba tylko musza coś zalatwić w pobliskim punkcie, sklepie, urzędzie. A parkomaty w urzędach publicznych to juz totalna bezczelność. Urzędnicy tak po chamsku porobili platnego goidzny, że pokrywają sie one akurat mniej wiecej z okresem otwarcia sklepów: 9 - 18 Żeby przypadkiem ktoś nie uniknął opłaty. Jedyny parking, ktory de facto powienien być płatny to parking strzeżony - i do nieawna tak było. Niestety większosc kierowcow tak się dala "wytresować", że potulnie zgadzaja sie za płacenie... no wlaśnie za nic. Tylko dlatego, że chcą się zatrzymać i coś załatwić.
NIE parkomatom