UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale po co to? wszystkie miejsca parkingowe w mieście powinny być bezpłatne, tak jak komunikacja w niektórych miastach.
???
Ale po co to? wszystkie miejsca parkingowe w mieście powinny być bezpłatne, tak jak komunikacja w niektórych miastach.
???