UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@mieszkanka dzielnicy - Nie, nie. Jest dokładnie odwrotnie. Kiedyś parkingi były bezpłatne, więc miasto wymyśliło, jak zacząć kraść. A z drugiej strony to absurd, że trzeba instalować aplikacje, żeby zaparkować samochód!

rrrrrr

Anuluj