UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@mieszkanka dzielnicy - Nie, nie. Jest dokładnie odwrotnie. Kiedyś parkingi były bezpłatne, więc miasto wymyśliło, jak zacząć kraść. A z drugiej strony to absurd, że trzeba instalować aplikacje, żeby zaparkować samochód!

rrrrrr