UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego doga od jeziorka do Dębicy jest jednokierunkowa od dzisiaj rana. Miało to nastapić od 01.11.Ludzie pracują, a dzieci idą do szkoły. Jak my mieszkańcy Stagniewa i okolic mamy dostać się do pracy i szkoły nie mając samochodu. Ograniczenia w dzień wolny jeszcze zrozumiem, ale w dzień pracujący !!!!! Ludzie nie dotarli do szkoły i pracy przez błędne informacje. Brak słów na organizację.

mieszkaniec Stagniewa