Wybrany wątek opinii
Rewia mody cmentarzowej, czas zacząć.
Do moderacji
Odpowiedz
14
12
Takiego wariactwa w Szwecji nie ma...
Do moderacji
Odpowiedz
4
22
A co mnie Szwecja obchodzi ? Wynurzył się z Polski i już robi porównanie !
Byłoby nudno gdyby w innych państwach było wszystko tak samo.... Odwiedzam i opiekuje się w każdym miesiącu grobami i jest pustka ludzi, dobrze że ustanowiono dzień wszystkich świętych bo ludziom nie zręcznie i idą się pokazać, zdjęcie zrobić że był, tylko szkoda że raz do roku na pokaz
.
Do moderacji
Odpowiedz
17
5
@itp - A utylizacja tego szajsu i tandety cmentarnej to członek ?
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Szwecji to do pięt nie dorastamy tu w Polsce
Do moderacji
Odpowiedz
4
5