Wybrany wątek opinii

Rewia mody cmentarzowej, czas zacząć.
(2025.10.29)
Takiego wariactwa w Szwecji nie ma...
(2025.10.29)
A co mnie Szwecja obchodzi ? Wynurzył się z Polski i już robi porównanie ! Byłoby nudno gdyby w innych państwach było wszystko tak samo.... Odwiedzam i opiekuje się w każdym miesiącu grobami i jest pustka ludzi, dobrze że ustanowiono dzień wszystkich świętych bo ludziom nie zręcznie i idą się pokazać, zdjęcie zrobić że był, tylko szkoda że raz do roku na pokaz .
itp (2025.10.29)
@itp - A utylizacja tego szajsu i tandety cmentarnej to członek ?
(2025.10.29)
Szwecji to do pięt nie dorastamy tu w Polsce
(2025.10.30)
Powrót do komentarzy