UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego doga od jeziorka do Dębicy jest jednokierunkowa od dzisiaj rana. Miało to nastapić od 01.11.Ludzie pracują, a dzieci idą do szkoły. Jak my mieszkańcy Stagniewa i okolic mamy dostać się do pracy i szkoły nie mając samochodu. Ograniczenia w dzień wolny jeszcze zrozumiem, ale w dzień pracujący !!!!! Ludzie nie dotarli do szkoły i pracy przez błędne informacje. Brak słów na organizację.

mieszkaniec Stagniewa

Anuluj