Wybrany wątek opinii

Tak tak Elbląskie przegubowce są bardzo POjemne i komfortowe. To jest wstyd - bida aż piszczy.
(2025.10.29)
Ogarnij swoją bidę.
(2025.10.29)
Powrót do komentarzy