UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na Łączności przy urzędzie wiejskim jest duży pustostan można tu lokatorów ulokować. Rada wiejska jest bardzo tolerancyjna to chyba nikt nie będzie przeciw.


Anuluj