UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"powstaje nowe osiedle mieszkaniowe z sześcioma budynkami, do którego - jak widać - hotelowiec nie za bardzo pasuje. " - uuuuu mocne słowa, czyżby szykowało się śledztwo w sprawie układów z pato-deweloperuchami?

gruuuubo