A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Jagódka - w tym sęk, że wasze dzieci nie myślą!!!!!
Wróć do szkoły albo nie komentuj
Cxy islam czy katolicyzm to jedna cholera. Samo zlo. Bajki wymyslone przez ludzi. Nikt boga nie widzial i nie zobaczy bo go nie ma to jest wymysl grupy ludzi zeby panowac nad innymi. Czlowiek umiera i konie nigdy gobjuz nie bedzie ani w wymyslonym niebie ani piekle. Ciaglosc jest zachowana poprzez przekazywanie genow i tylko tak.
@Katoislam - A gdyby miliony lat temu jakiś hominid nie odkrył, że jak przywali drugiemu kamieniem to mniej go będzie bolała ręka, a tego drugiego bardziej zaboli to do dzisiaj skakalibyśmy po drzewach. Może byłoby i lepiej bo oni wtedy nie mieli jeszcze partii, szamanów itp. cwaniaków żerujących na naiwności mniej rozgarniętych.
@Netkot - tylko że ten kibol nie jest mądry
W KrK Boga już od dawna nie ma. Pozostały pusty rytuał, wymuszona hierarchia, 7 grzechów głównych. To jak mają wam wierzyć i ufać ludzie? A skoro nie wierzą wam, to i nie będą chodzili ani na religię, ani do kościołów. Bardzo dobrze, bo przez te ponad 2 tysiąclecia (nie)uczciwie na to zapracowaliście, przyzwyczailiście się do bezkarności i nieograniczonej władzy, która was doszczętnie zdeprawowała. Mało jest naprawdę fajnych i uczciwych książy (a znam trochę). A, jeszcze jedno. Spadek powołań to wypadkowa następujących czynników: 1.geje mogą być gejami, nie muszą się ukrywać w KrK i nikt nie powienien im za to robić krzywdy, 2.chłopscy synowie nr 2 i kolejne (coraz rzadziej tyle dzieci) mogą realizować się poza wsią i kościołem, mogą robić, co tylko chcą. No i ludzie przejrzeli na oczy.
Bardziej ciekawe jest pytanie, kto wysyła swoje małe dzieci na naukę o masturbacji Pani Nowackiej ???
A ilu znasz osobiście księży, którzy zostali skazani prawomocnym wyrokiem za obrzydliwe przestępstwo pedofilii? Każdy przypadek krzywdzenia dzieci na tle seksualnym jest godnym największego potępienia i najsurowszego ukarania. Gdy dotyczy to duchownych to nawet szczególnie. Problem w tym, że pedofilia jest obecna w każdym środowisku, a jakoś tak dziwnym trafem w żadnym nie jest tak nagłaśniany każdy przypadek jak w KK. Stąd wrażenie jakby kler był zdominowany przez przestępców seksualnych, a to bzdura. A kwoli prawdy, to nawet wyniki tych badań dowodzą, że rodzice wcale nie boją się posyłać dzieci, co sugerujesz, skoro w klasach najmłodszych, czyli gdy dzieci są najbardziej bezbronne 80-90% rodziców posyła dzieci na religię.
No niestety ty się mylisz. Na religię trzeba dziecko zapisać, a na tzw edukację zdrowotną wszyscy uczniowe byli obligatoryjnie zapisani, a jeśli rodzice nie życzyli sobie, by ich dziecko na te zajęcia uczęszczały, to musieli taką deklarację o braku zgody na piśmie dostarczyć do szkoły w terminie do 25 września. I jeszcze jeden fakt. Oba wspomniane przedmioty są nieobowiązkowe ale tylko w stosunku do religii ustalono wymóg, aby te lekcje umieszczono w planie na początku albo na końcu dnia. Edukacji zdrowotnej ten wymóg nie dotyczy dziwnym trafem. Gdy się chce zabierać głos w dyskusji to zalecam jednak przygotować się, bo się można skompromitować.
Religia to bzdury dla ludzi małego, wątłego umysłu -zmuszanie dzieci(a tak robią rodzice)do uczęszczania na te lekcję to kompletne nieporozumienie. Religia nie jest nauka i nigdy nie powinna pojawić się w szkole. Jesli ktoś dorosły chce wierzyć w te bzdury wyssane z palca to jego wybór, ale wciskanie tych głupot dzieciom to zwykła indoktrynacja.