50
27.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Jagódka - w tym sęk, że wasze dzieci nie myślą!!!!!
(2025.10.27)
Wróć do szkoły albo nie komentuj
(2025.10.27)
Cxy islam czy katolicyzm to jedna cholera. Samo zlo. Bajki wymyslone przez ludzi. Nikt boga nie widzial i nie zobaczy bo go nie ma to jest wymysl grupy ludzi zeby panowac nad innymi. Czlowiek umiera i konie nigdy gobjuz nie bedzie ani w wymyslonym niebie ani piekle. Ciaglosc jest zachowana poprzez przekazywanie genow i tylko tak.
(2025.10.27)
@Katoislam - A gdyby miliony lat temu jakiś hominid nie odkrył, że jak przywali drugiemu kamieniem to mniej go będzie bolała ręka, a tego drugiego bardziej zaboli to do dzisiaj skakalibyśmy po drzewach. Może byłoby i lepiej bo oni wtedy nie mieli jeszcze partii, szamanów itp. cwaniaków żerujących na naiwności mniej rozgarniętych.
antropolog (2025.10.27)
@Netkot - tylko że ten kibol nie jest mądry
(2025.10.27)
W KrK Boga już od dawna nie ma. Pozostały pusty rytuał, wymuszona hierarchia, 7 grzechów głównych. To jak mają wam wierzyć i ufać ludzie? A skoro nie wierzą wam, to i nie będą chodzili ani na religię, ani do kościołów. Bardzo dobrze, bo przez te ponad 2 tysiąclecia (nie)uczciwie na to zapracowaliście, przyzwyczailiście się do bezkarności i nieograniczonej władzy, która was doszczętnie zdeprawowała. Mało jest naprawdę fajnych i uczciwych książy (a znam trochę). A, jeszcze jedno. Spadek powołań to wypadkowa następujących czynników: 1.geje mogą być gejami, nie muszą się ukrywać w KrK i nikt nie powienien im za to robić krzywdy, 2.chłopscy synowie nr 2 i kolejne (coraz rzadziej tyle dzieci) mogą realizować się poza wsią i kościołem, mogą robić, co tylko chcą. No i ludzie przejrzeli na oczy.
(2025.10.27)

info

2  
  0
Bardziej ciekawe jest pytanie, kto wysyła swoje małe dzieci na naukę o masturbacji Pani Nowackiej ???
(2025.10.27)

info

4  
  8
A ilu znasz osobiście księży, którzy zostali skazani prawomocnym wyrokiem za obrzydliwe przestępstwo pedofilii? Każdy przypadek krzywdzenia dzieci na tle seksualnym jest godnym największego potępienia i najsurowszego ukarania. Gdy dotyczy to duchownych to nawet szczególnie. Problem w tym, że pedofilia jest obecna w każdym środowisku, a jakoś tak dziwnym trafem w żadnym nie jest tak nagłaśniany każdy przypadek jak w KK. Stąd wrażenie jakby kler był zdominowany przez przestępców seksualnych, a to bzdura. A kwoli prawdy, to nawet wyniki tych badań dowodzą, że rodzice wcale nie boją się posyłać dzieci, co sugerujesz, skoro w klasach najmłodszych, czyli gdy dzieci są najbardziej bezbronne 80-90% rodziców posyła dzieci na religię.
Rozsadek (2025.10.27)
No niestety ty się mylisz. Na religię trzeba dziecko zapisać, a na tzw edukację zdrowotną wszyscy uczniowe byli obligatoryjnie zapisani, a jeśli rodzice nie życzyli sobie, by ich dziecko na te zajęcia uczęszczały, to musieli taką deklarację o braku zgody na piśmie dostarczyć do szkoły w terminie do 25 września. I jeszcze jeden fakt. Oba wspomniane przedmioty są nieobowiązkowe ale tylko w stosunku do religii ustalono wymóg, aby te lekcje umieszczono w planie na początku albo na końcu dnia. Edukacji zdrowotnej ten wymóg nie dotyczy dziwnym trafem. Gdy się chce zabierać głos w dyskusji to zalecam jednak przygotować się, bo się można skompromitować.
Ojciec (2025.10.27)
Religia to bzdury dla ludzi małego, wątłego umysłu -zmuszanie dzieci(a tak robią rodzice)do uczęszczania na te lekcję to kompletne nieporozumienie. Religia nie jest nauka i nigdy nie powinna pojawić się w szkole. Jesli ktoś dorosły chce wierzyć w te bzdury wyssane z palca to jego wybór, ale wciskanie tych głupot dzieciom to zwykła indoktrynacja.
Realistka (2025.10.27)

info

4  
  3