Wybrany wątek opinii

Szkoda tylko że z religii co roku trzeba składać rezygnację mimo że dziecko nigdy na religie zapisane nie było. Za to rodzice których dzieci mają uczęszczać nie muszą nic podpisywać.
Rodzic SP (2025.10.27)
@Rodzic SP - skoro nie uczęszcza twoje dziecko na lekcje religii to dlaczego prowadzisz je do komunii, bierzmowania, obchodzenia świąt!? ślubu też nie powinien brać bo nie jest katolikiem!!!!!
(2025.10.27)
Rola rodzica kończy się kiedy dzieci zaczynają myśleć
Jagódka (2025.10.27)
@Rodzic SP - Może warto się tym zainteresować, że szkoły działają niezgodnie z prawem, że hurtem zapisują dzieci na religię, mimo że nie ma żadnej podstawy prawnej, żeby to robić. Może sądy powinny się tym zainteresować. Jakby tak jeden czy drugi dyrektor musiał się tłumaczyć przed sądem, że działa bezprawnie, to może by ten proceder się skończył.
(2025.10.27)
@Jagódka - w tym sęk, że wasze dzieci nie myślą!!!!!
(2025.10.27)
@Rodzic SP - Siejesz ferment, przeinaczasz fakty, @grok na jaki przedmiot trzeba było zapisywać dzieci w szkole a z jakiego rezygnować?
(2025.10.28)
Powrót do komentarzy