UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W KrK Boga już od dawna nie ma. Pozostały pusty rytuał, wymuszona hierarchia, 7 grzechów głównych. To jak mają wam wierzyć i ufać ludzie? A skoro nie wierzą wam, to i nie będą chodzili ani na religię, ani do kościołów. Bardzo dobrze, bo przez te ponad 2 tysiąclecia (nie)uczciwie na to zapracowaliście, przyzwyczailiście się do bezkarności i nieograniczonej władzy, która was doszczętnie zdeprawowała. Mało jest naprawdę fajnych i uczciwych książy (a znam trochę). A, jeszcze jedno. Spadek powołań to wypadkowa następujących czynników: 1.geje mogą być gejami, nie muszą się ukrywać w KrK i nikt nie powienien im za to robić krzywdy, 2.chłopscy synowie nr 2 i kolejne (coraz rzadziej tyle dzieci) mogą realizować się poza wsią i kościołem, mogą robić, co tylko chcą. No i ludzie przejrzeli na oczy.