UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No niestety ty się mylisz. Na religię trzeba dziecko zapisać, a na tzw edukację zdrowotną wszyscy uczniowe byli obligatoryjnie zapisani, a jeśli rodzice nie życzyli sobie, by ich dziecko na te zajęcia uczęszczały, to musieli taką deklarację o braku zgody na piśmie dostarczyć do szkoły w terminie do 25 września. I jeszcze jeden fakt. Oba wspomniane przedmioty są nieobowiązkowe ale tylko w stosunku do religii ustalono wymóg, aby te lekcje umieszczono w planie na początku albo na końcu dnia. Edukacji zdrowotnej ten wymóg nie dotyczy dziwnym trafem. Gdy się chce zabierać głos w dyskusji to zalecam jednak przygotować się, bo się można skompromitować.

Ojciec

Anuluj