Wybrany wątek opinii

Ulubiony temat lewackiej postkomuny, która w tej zapyziałej czerwonej mieścinie ma się dobrze. Lubicie ponarzekać na kościół prawda? Ciekawe czy tak na islam byście nadawali gdyby w Elblągu mieszkała spora grupa"uchodźcow".
Upadłe miasto (2025.10.27)
@Upadłe miasto - "Ciekawe czy tak na islam byście nadawali gdyby w Elblągu mieszkała spora grupa"uchodźcow". " - wystarczy spora grupa takich jak Ty, by mieć dość
(2025.10.27)
@Upadłe miasto - Mów za siebie a nie uzurpujesz sobie prawa edukowania innych. Chcesz być częścią kościoła to go wspieraj bez krytyki innych
Jagódka (2025.10.27)
Cxy islam czy katolicyzm to jedna cholera. Samo zlo. Bajki wymyslone przez ludzi. Nikt boga nie widzial i nie zobaczy bo go nie ma to jest wymysl grupy ludzi zeby panowac nad innymi. Czlowiek umiera i konie nigdy gobjuz nie bedzie ani w wymyslonym niebie ani piekle. Ciaglosc jest zachowana poprzez przekazywanie genow i tylko tak.
(2025.10.27)
Powrót do komentarzy