Wybrany wątek opinii
Ulubiony temat lewackiej postkomuny, która w tej zapyziałej czerwonej mieścinie ma się dobrze. Lubicie ponarzekać na kościół prawda? Ciekawe czy tak na islam byście nadawali gdyby w Elblągu mieszkała spora grupa"uchodźcow".
Do moderacji
Odpowiedz
12
37
@Upadłe miasto - "Ciekawe czy tak na islam byście nadawali gdyby w Elblągu mieszkała spora grupa"uchodźcow". " - wystarczy spora grupa takich jak Ty, by mieć dość
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
@Upadłe miasto - Mów za siebie a nie uzurpujesz sobie prawa edukowania innych. Chcesz być częścią kościoła to go wspieraj bez krytyki innych
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
Cxy islam czy katolicyzm to jedna cholera. Samo zlo. Bajki wymyslone przez ludzi. Nikt boga nie widzial i nie zobaczy bo go nie ma to jest wymysl grupy ludzi zeby panowac nad innymi. Czlowiek umiera i konie nigdy gobjuz nie bedzie ani w wymyslonym niebie ani piekle. Ciaglosc jest zachowana poprzez przekazywanie genow i tylko tak.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2