50
27.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gościu nikt tak nie obrzydza religii jak duchowni. Ludzie widzą co się dzieje, stan zepsucia stanu duchownego to jest obraz naszych czasów. Brak powołań. Brak wzorców. No sami sobie na to zapracowali. Nie szukać daleko zaraz się dowiemy jaki wyrok dostanie proboszcz spod Malborka za oferowanie się 14-latce.
(2025.10.27)
Wspaniały ten kościół, poparł nawet kibola, by tylko fundusz pozostał.
(2025.10.27)

info

6  
  2
Czega uczą na katechezie seksu?
(2025.10.27)

info

4  
  6
Największe zło tego świata - zawsze dzięki fanatykom religijnym.
(2025.10.27)

info

9  
  5
Lepiej poprzeć mądrego kibola jak - tego tego nie kibola
(2025.10.27)
"Lepiej poprzeć mądrego kibola jak - tego tego nie kibola" - mądrego?
Netkot (2025.10.27)
Nie zgodzę się z informacją w artykule. Zawsze składało się deklarację nieuczęszczania tak na religię, jak i edukację zdrowotną.
Nitra (2025.10.27)

info

0  
  0
Losy świata biegną różnymi drogami, a często przypadek nimi rządzi. Ot gdyby połączone siły wojsk cesarskich Austrii dowodzone przez cesarza Leopolda i Królestwa Polski pod wodzą Króla Jana III Sobieskiego 12 września 1683 roku poniosły pod Wiedniem zamiast zwycięstwa klęskę z armią Turcji (a taka możliwość istniała) to nie tylko w tych państwach, ale w dzisiejszej środkowej Europie panowałby Islam. I dziś w naszej ojczyźnie byłyby meczety zamiast kościołów. Prawdopodobnie nie byłoby rozbiorów Polski, gdyż stanowilibyśmy ważne ogniwo Imperium Osmańskiego. Pewnie do dzisiaj może i jako wolny kraj wyzwolony spod władzy tureckiej bylibyśmy jednak państwem islamskim.
Katoislam (2025.10.27)
Obecnie Klecha głosi słowo tego co daje jemu pieniądze ten w zamian nawraca ludzi przed wyborami. I koło się zamyka. Ja tu nie widzę słowa Bożego. Dzięki, pomodlę się w domu w samotności jak będę czuł taka potrzebę.
Bóg tak chciał (2025.10.27)

info

3  
  1
@Rodzic SP - Może warto się tym zainteresować, że szkoły działają niezgodnie z prawem, że hurtem zapisują dzieci na religię, mimo że nie ma żadnej podstawy prawnej, żeby to robić. Może sądy powinny się tym zainteresować. Jakby tak jeden czy drugi dyrektor musiał się tłumaczyć przed sądem, że działa bezprawnie, to może by ten proceder się skończył.
(2025.10.27)