UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To nie trasa 11 jest problem, w Elblągu mieszka zbyt dużo seniorów. Pomyśl tylko - gdzie senior spotyka kolegów/koleżanki ? A gdzie ze znajomymi spotyka się osoba w wieku 18-35 ? Banalna zagadka. Należałoby tych nadmiarowych seniorów wysyłać na granicę z RoSSja - autobusem w jedną stronę - zamiast dronów.
Dziad Domniemany