UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nie trasa 11 jest problem, w Elblągu mieszka zbyt dużo seniorów. Pomyśl tylko - gdzie senior spotyka kolegów/koleżanki ? A gdzie ze znajomymi spotyka się osoba w wieku 18-35 ? Banalna zagadka. Należałoby tych nadmiarowych seniorów wysyłać na granicę z RoSSja - autobusem w jedną stronę - zamiast dronów.

Dziad Domniemany

Anuluj