UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzis jechałem 11 to była tragedia, trudno bylo wsiąść bo byl przepełniony, cały autobus seniorów bez możliwości wolnego miejsca! Czy dalej będą udawać ze zrobili idiotyzm komunikacyjny czyli tzw. Fuszerkę!
Dzis jechałem 11 to była tragedia, trudno bylo wsiąść bo byl przepełniony, cały autobus seniorów bez możliwości wolnego miejsca! Czy dalej będą udawać ze zrobili idiotyzm komunikacyjny czyli tzw. Fuszerkę!