105
22.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Batyr z Bąkiewiczem wam pomogą. Hahahahaha. Alleluja i do przodu!
(2025.10.22)

info

11  
  3
Cieszę się, że karma wraca. Nie pozdrawiam.
ByłyPracownik (2025.10.22)
A ci z odlewni co mieli pójść na zwolnienie ale dostali zatrudnienie też strajkują? Oj wstyd panowie, wstyd
Mysz (2025.10.22)
@Mysz - Jaki wstyd? Trzeba się pokazać kto tu rządzi.
(2025.10.22)
Rządzić to możesz w swojej prywatnej firmie. Doceniaj to co masz bo możesz dużo stracić. Jak się nie podoba to zmień robotę. Może jakiś prywaciarz
Mysz (2025.10.22)
@ByłyPracownik - Glupiś.
(2025.10.22)
@Polexit - Ale ty bystry jesteś.
TOMEK (2025.10.22)
Wszystkim co strajkowali wypowiedzenia za nie stawienie się na stanowisku pracy.
Dziękuję za uwagę (2025.10.22)

info

10  
  7
Skończy się tak jak w dawnym plastyku, wiatr w oknach będzie chulał przez nastepne lata. I taki będzie finał.
Nooo (2025.10.22)

info

12  
  2
Strajkujący -przykujcie się łańcuchami do bramy GE i wyjcie do księżyca to może ktoś Was wysłucha.
Bolololo (2025.10.22)

info

7  
  5