A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Batyr z Bąkiewiczem wam pomogą. Hahahahaha. Alleluja i do przodu!
Cieszę się, że karma wraca. Nie pozdrawiam.
A ci z odlewni co mieli pójść na zwolnienie ale dostali zatrudnienie też strajkują? Oj wstyd panowie, wstyd
@Mysz - Jaki wstyd? Trzeba się pokazać kto tu rządzi.
Rządzić to możesz w swojej prywatnej firmie. Doceniaj to co masz bo możesz dużo stracić. Jak się nie podoba to zmień robotę. Może jakiś prywaciarz
@ByłyPracownik - Glupiś.
@Polexit - Ale ty bystry jesteś.
Wszystkim co strajkowali wypowiedzenia za nie stawienie się na stanowisku pracy.
Skończy się tak jak w dawnym plastyku, wiatr w oknach będzie chulał przez nastepne lata. I taki będzie finał.
Strajkujący -przykujcie się łańcuchami do bramy GE i wyjcie do księżyca to może ktoś Was wysłucha.