Wybrany wątek opinii
A ci z odlewni co mieli pójść na zwolnienie ale dostali zatrudnienie też strajkują? Oj wstyd panowie, wstyd
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
@Mysz - Jaki wstyd? Trzeba się pokazać kto tu rządzi.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
Rządzić to możesz w swojej prywatnej firmie. Doceniaj to co masz bo możesz dużo stracić. Jak się nie podoba to zmień robotę. Może jakiś prywaciarz
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
@Mysz - Oni pierwsi, tylko związkowcy na ochronka przeszli tam, no i emeryci i WOT owcy
Do moderacji
Odpowiedz
4
1