Wybrany wątek opinii

A ci z odlewni co mieli pójść na zwolnienie ale dostali zatrudnienie też strajkują? Oj wstyd panowie, wstyd
Mysz (2025.10.22)
@Mysz - Jaki wstyd? Trzeba się pokazać kto tu rządzi.
(2025.10.22)
Rządzić to możesz w swojej prywatnej firmie. Doceniaj to co masz bo możesz dużo stracić. Jak się nie podoba to zmień robotę. Może jakiś prywaciarz
Mysz (2025.10.22)
@Mysz - Oni pierwsi, tylko związkowcy na ochronka przeszli tam, no i emeryci i WOT owcy
(2025.10.22)
Powrót do komentarzy