UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rządzić to możesz w swojej prywatnej firmie. Doceniaj to co masz bo możesz dużo stracić. Jak się nie podoba to zmień robotę. Może jakiś prywaciarz

Mysz

Anuluj