UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A dlaczego mam pobierać na mój telefon jakieś śmieciowe aplikacje. Żeby co 2-5 złotych tqaniej dostać, a danych takich pewnie wymagają, że kredyt można wziać. REozumiem przychodzisz z dowodem osopbistym mel; dunek OK, wyciąg z renty i emerytury OK. Co im jeszcze tyrzeba PIT przynosić, czy zaśweiadczernie ze skarbówki, pewnie płatne, że sie w elblążkowie rozliczam? To trzeba mieć magisterium, albo doktorat, żeby takie coś wymyśleć. Powioem tak Takie rzeczy tylko w Embłongu!