UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@M.B - i bardzo dobrze - niech walcza o przylaczenie swojej wioski do Elblaga, a wtedy beda mieli profity
@M.B - i bardzo dobrze - niech walcza o przylaczenie swojej wioski do Elblaga, a wtedy beda mieli profity