UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No tak Ludzie z Gronowa Górnego za miedzą tez płacą podatki pity /city.. w skarbówce w Elblagu ale program wychodzi na to że nie dla nich!! DOBRE...
M.B
No tak Ludzie z Gronowa Górnego za miedzą tez płacą podatki pity /city.. w skarbówce w Elblagu ale program wychodzi na to że nie dla nich!! DOBRE...
M.B