UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No tak Ludzie z Gronowa Górnego za miedzą tez płacą podatki pity /city.. w skarbówce w Elblagu ale program wychodzi na to że nie dla nich!! DOBRE...

M.B

Anuluj