50
20.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak radny taki hojny, to niech z własnej kieszeni zasponsoruje. Dlaczego jeszcze nie wpadł na pomysł, żeby miasto płaciło mi OC za auto? Przecież ubezpieczenie też jest dla bezpieczeństwa. I niech odda zabytkowy słup ogłoszeniowy na królewieckiej! Czemu nikt nie napisał, że ten głupi pomysł usunięcia słupa został zrealizowany?!
KapitanSzyderca (2025.10.20)

info

19  
  1
"Tak to już jest, że najszybciej na siebie zwraca uwagę idiota". Cytat z C. K Dezerterzy
(2025.10.20)

info

18  
  0
Ciekaw jestem kto na takich bezRADNYCH głosuje, co mają tylko pomysły jak wydać społeczne pieniądze.
Ciekawy (2025.10.20)

info

15  
  2
A może w końcu ''miasto'' zacznie wydawać publiczne środki na coś, co jest potrzebne. Czasy są niepewne, w razie kryzysu, np. mieszkańcy nie będą mieli dostępu do wody - konieczna budowa studni niewymagających zewnętrznego zasilania. Bez wody nie będzie ''kawki'' i czym gów. a spuścić w toalecie. Wszyscy pójdą sr. ć ''za stodołę'' ?
a.s. (2025.10.20)

info

13  
  0
Świetny pomysł z noszeniem kasków, popieram jak najbardziej, z tym ze zakup powinien być z pieniędzy rodziców. Dlaczego miasto ma się składać na bezpieczeństwo bombelkow???
(2025.10.20)

info

18  
  0
Niech się parkować nauczą przepisowo gnojki a nie w poprzek chodnika zostawiają te durne hulajnogi
Yaro (2025.10.20)

info

12  
  0
W punkt. W końcu Elbląg bogatym rozrzutnym miastem hahahaha
Sosnowiec Północy (2025.10.20)
Bardzo ale to bardzo poważne tematy są tam poruszane jednak trzeba być inteligentnym w tym całym zapracowaniu.
Waldimir (2025.10.20)

info

7  
  0
dziękujemy jarosławowi kaczyńskiemu, mateuszowi morawieckiwmu, andrzejowi dudzie, tadeuszowi batyrze, kazimierzowi marcinkiewiczowi, romanowi giertychu oraz krzysiowi bosakowi co tak kocha stópki, że musiał zawrzeć to w swoim nazwisku za tą cudowną inwestycję!!! ja teofil skorupa zapisałem się do ligii polskich rodzin romana giertycha, aby wspierać koalicję pis-lpr-samoobrona. jak dobrze, że tusk przegrał z naszym kochanym prezydentem lechem kaczyńskim!!!
Teofil Skorupa "Stópkarz& (2025.10.20)

info

0  
  7
@Teofil Skorupa "Stópkarz& - A ten znowu się uaktywnił!!!!!
(2025.10.21)