A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak radny taki hojny, to niech z własnej kieszeni zasponsoruje. Dlaczego jeszcze nie wpadł na pomysł, żeby miasto płaciło mi OC za auto? Przecież ubezpieczenie też jest dla bezpieczeństwa. I niech odda zabytkowy słup ogłoszeniowy na królewieckiej! Czemu nikt nie napisał, że ten głupi pomysł usunięcia słupa został zrealizowany?!
"Tak to już jest, że najszybciej na siebie zwraca uwagę idiota". Cytat z C. K Dezerterzy
Ciekaw jestem kto na takich bezRADNYCH głosuje, co mają tylko pomysły jak wydać społeczne pieniądze.
A może w końcu ''miasto'' zacznie wydawać publiczne środki na coś, co jest potrzebne. Czasy są niepewne, w razie kryzysu, np. mieszkańcy nie będą mieli dostępu do wody - konieczna budowa studni niewymagających zewnętrznego zasilania. Bez wody nie będzie ''kawki'' i czym gów. a spuścić w toalecie. Wszyscy pójdą sr. ć ''za stodołę'' ?
Świetny pomysł z noszeniem kasków, popieram jak najbardziej, z tym ze zakup powinien być z pieniędzy rodziców. Dlaczego miasto ma się składać na bezpieczeństwo bombelkow???
Niech się parkować nauczą przepisowo gnojki a nie w poprzek chodnika zostawiają te durne hulajnogi
W punkt. W końcu Elbląg bogatym rozrzutnym miastem hahahaha
Bardzo ale to bardzo poważne tematy są tam poruszane jednak trzeba być inteligentnym w tym całym zapracowaniu.
dziękujemy jarosławowi kaczyńskiemu, mateuszowi morawieckiwmu, andrzejowi dudzie, tadeuszowi batyrze, kazimierzowi marcinkiewiczowi, romanowi giertychu oraz krzysiowi bosakowi co tak kocha stópki, że musiał zawrzeć to w swoim nazwisku za tą cudowną inwestycję!!! ja teofil skorupa zapisałem się do ligii polskich rodzin romana giertycha, aby wspierać koalicję pis-lpr-samoobrona. jak dobrze, że tusk przegrał z naszym kochanym prezydentem lechem kaczyńskim!!!
@Teofil Skorupa "Stópkarz& - A ten znowu się uaktywnił!!!!!