UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może w końcu ''miasto'' zacznie wydawać publiczne środki na coś, co jest potrzebne. Czasy są niepewne, w razie kryzysu, np. mieszkańcy nie będą mieli dostępu do wody - konieczna budowa studni niewymagających zewnętrznego zasilania. Bez wody nie będzie ''kawki'' i czym gów. a spuścić w toalecie. Wszyscy pójdą sr. ć ''za stodołę'' ?

a.s.

Anuluj