UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Świetny pomysł z noszeniem kasków, popieram jak najbardziej, z tym ze zakup powinien być z pieniędzy rodziców. Dlaczego miasto ma się składać na bezpieczeństwo bombelkow???
Świetny pomysł z noszeniem kasków, popieram jak najbardziej, z tym ze zakup powinien być z pieniędzy rodziców. Dlaczego miasto ma się składać na bezpieczeństwo bombelkow???