UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Świetny pomysł z noszeniem kasków, popieram jak najbardziej, z tym ze zakup powinien być z pieniędzy rodziców. Dlaczego miasto ma się składać na bezpieczeństwo bombelkow???


Anuluj