50
20.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ja za to będę na to pracował. pracuję na 800+, utrzymanie niechcących pracować i jeszcze na kaski
(2025.10.20)

info

21  
  1
@Nie cierpię takich - "Niby jest w KO a myśli jak typowy pisior który kupuje sobie wyborców pieniędzmi z budżetu" - dokładnie. cwaniacki PIS wygrał wybory za nasze pieniądze, teraz cwaniak kolejny. Brak słów
(2025.10.20)
Jeden z miejskich radnych Karol Bidziński (klub radnych KO). proponuje w interpelacji zakup przez miasto kasków dla dzieci, które jeżdżą na hulajnogach. To ja proponuję, by młody radny sam zafundował te kaski lub zbierał w swoim Klubie.
(2025.10.20)

info

25  
  1
proponuję aby z diety radnych to kupić, świetny pomysł
modi (2025.10.20)

info

20  
  1
Mam lepszy pomysł, kupmy ludziom but, a może opony zimowe dla tych co nie mają ?
modi (2025.10.20)

info

16  
  1
Kto wybiera takich..... Dajcie więcej kasy na policję i pozwólcie im pracować to zrobią porządek w tym mieście raz dwa. Jak mają pracować gdy jest ich mało, a dodatkowo wciąż słyszą do tej studni nie bo tam ćpa ten i ten... Tego nie bo to kuzyn tego. Dajcie policji robić swoje to oczyszczą to miasto. No chyba, że to plotki złych ludzi.
(2025.10.20)

info

11  
  1
Wprowadzić przepisy obowiązku noszenia kasku najpierw pod rygorem zatrzymania hulajnogi.
(2025.10.20)

info

15  
  1
Jak w PIS, kariera, ale oczywiście za cudze pieniądze. Proszę pana dlatego właśnie nie głosuję na PIS bo tak robią. Pan jest PISowcem? Ludzie przeciwni PIS, pana wybrali i masz pan u nich dług - kolejny Kukiz?
(2025.10.20)

info

10  
  2
Kask dobiera się do głowy.
(2025.10.20)

info

11  
  0
@weźcie_to_zlikwidujcie - pelne kaski to swietny wybor, a jak ci sie nie podobaja i myslisz, ze to pozerka to wez rozbieg i glowa w sciane :)
nielubiemaruderow (2025.10.20)