A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja za to będę na to pracował. pracuję na 800+, utrzymanie niechcących pracować i jeszcze na kaski
@Nie cierpię takich - "Niby jest w KO a myśli jak typowy pisior który kupuje sobie wyborców pieniędzmi z budżetu" - dokładnie. cwaniacki PIS wygrał wybory za nasze pieniądze, teraz cwaniak kolejny. Brak słów
Jeden z miejskich radnych Karol Bidziński (klub radnych KO). proponuje w interpelacji zakup przez miasto kasków dla dzieci, które jeżdżą na hulajnogach. To ja proponuję, by młody radny sam zafundował te kaski lub zbierał w swoim Klubie.
proponuję aby z diety radnych to kupić, świetny pomysł
Mam lepszy pomysł, kupmy ludziom but, a może opony zimowe dla tych co nie mają ?
Kto wybiera takich..... Dajcie więcej kasy na policję i pozwólcie im pracować to zrobią porządek w tym mieście raz dwa. Jak mają pracować gdy jest ich mało, a dodatkowo wciąż słyszą do tej studni nie bo tam ćpa ten i ten... Tego nie bo to kuzyn tego. Dajcie policji robić swoje to oczyszczą to miasto. No chyba, że to plotki złych ludzi.
Wprowadzić przepisy obowiązku noszenia kasku najpierw pod rygorem zatrzymania hulajnogi.
Jak w PIS, kariera, ale oczywiście za cudze pieniądze. Proszę pana dlatego właśnie nie głosuję na PIS bo tak robią. Pan jest PISowcem? Ludzie przeciwni PIS, pana wybrali i masz pan u nich dług - kolejny Kukiz?
Kask dobiera się do głowy.
@weźcie_to_zlikwidujcie - pelne kaski to swietny wybor, a jak ci sie nie podobaja i myslisz, ze to pozerka to wez rozbieg i glowa w sciane :)