UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A może w końcu ''miasto'' zacznie wydawać publiczne środki na coś, co jest potrzebne. Czasy są niepewne, w razie kryzysu, np. mieszkańcy nie będą mieli dostępu do wody - konieczna budowa studni niewymagających zewnętrznego zasilania. Bez wody nie będzie ''kawki'' i czym gów. a spuścić w toalecie. Wszyscy pójdą sr. ć ''za stodołę'' ?
a.s.