UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak radny taki hojny, to niech z własnej kieszeni zasponsoruje. Dlaczego jeszcze nie wpadł na pomysł, żeby miasto płaciło mi OC za auto? Przecież ubezpieczenie też jest dla bezpieczeństwa. I niech odda zabytkowy słup ogłoszeniowy na królewieckiej! Czemu nikt nie napisał, że ten głupi pomysł usunięcia słupa został zrealizowany?!
KapitanSzyderca