Wybrany wątek opinii
Proponuję aby wszystkim Elblążanom, właścicielom aut zakupić za pieniądze z budżetu miasta po komplecie opon zimowych. Na sto procent zwiększy to bezpieczeństwo na ulicach miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
50
2
W punkt. W końcu Elbląg bogatym rozrzutnym miastem hahahaha
Do moderacji
Odpowiedz
14
0