Wybrany wątek opinii

Proponuję aby wszystkim Elblążanom, właścicielom aut zakupić za pieniądze z budżetu miasta po komplecie opon zimowych. Na sto procent zwiększy to bezpieczeństwo na ulicach miasta.
(2025.10.20)
W punkt. W końcu Elbląg bogatym rozrzutnym miastem hahahaha
Sosnowiec Północy (2025.10.20)
Powrót do komentarzy