UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kto wybiera takich..... Dajcie więcej kasy na policję i pozwólcie im pracować to zrobią porządek w tym mieście raz dwa. Jak mają pracować gdy jest ich mało, a dodatkowo wciąż słyszą do tej studni nie bo tam ćpa ten i ten... Tego nie bo to kuzyn tego. Dajcie policji robić swoje to oczyszczą to miasto. No chyba, że to plotki złych ludzi.