Wybrany wątek opinii

Wygląda jakby ten radny szykował się do przejścia na złą stronę mocy. Niby jest w KO a myśli jak typowy pisior który kupuje sobie wyborców pieniędzmi z budżetu
Nie cierpię takich (2025.10.20)
@Nie cierpię takich - "Niby jest w KO a myśli jak typowy pisior który kupuje sobie wyborców pieniędzmi z budżetu" - dokładnie. cwaniacki PIS wygrał wybory za nasze pieniądze, teraz cwaniak kolejny. Brak słów
(2025.10.20)
@Nie cierpię takich - On w tej chwili jest po złej stronie
(2025.10.21)
Powrót do komentarzy