Wybrany wątek opinii
Wygląda jakby ten radny szykował się do przejścia na złą stronę mocy. Niby jest w KO a myśli jak typowy pisior który kupuje sobie wyborców pieniędzmi z budżetu
Do moderacji
Odpowiedz
19
6
@Nie cierpię takich - "Niby jest w KO a myśli jak typowy pisior który kupuje sobie wyborców pieniędzmi z budżetu" - dokładnie. cwaniacki PIS wygrał wybory za nasze pieniądze, teraz cwaniak kolejny. Brak słów
Do moderacji
Odpowiedz
12
4
@Nie cierpię takich - On w tej chwili jest po złej stronie
Do moderacji
Odpowiedz
2
0