UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak w PIS, kariera, ale oczywiście za cudze pieniądze. Proszę pana dlatego właśnie nie głosuję na PIS bo tak robią. Pan jest PISowcem? Ludzie przeciwni PIS, pana wybrali i masz pan u nich dług - kolejny Kukiz?