50
20.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To niech radny zrobi to z wlasnej kieszeni.
Guest2 (2025.10.20)

info

47  
  0
Dobry pomysł. Hulajnogaw w zakupie z kaskiem i to obligatoryjnie.
(2025.10.20)

info

17  
  2
Proponuję aby wszystkim Elblążanom, właścicielom aut zakupić za pieniądze z budżetu miasta po komplecie opon zimowych. Na sto procent zwiększy to bezpieczeństwo na ulicach miasta.
(2025.10.20)
A radny kupi tez kaski seniorom, z którymi robi sobie zdjęcia? Bo jak dzieciak wjedzie hulajnogą w staruszkę, to ona może potrzebowac kasku bardziej.
Pudło (2025.10.20)

info

22  
  1
Rozdawać to se możesz ze swoich. Dostają 800 co miesiąc to chyba mogą sobie kupić. Niby z ko a myśli jak socjaliści z pis
Pisowskie myślenie (2025.10.20)
Wygląda jakby ten radny szykował się do przejścia na złą stronę mocy. Niby jest w KO a myśli jak typowy pisior który kupuje sobie wyborców pieniędzmi z budżetu
Nie cierpię takich (2025.10.20)
I może jeszcze oficjalnie 2 bombelki na każdą plebanię ?
Im się raz należy (2025.10.20)

info

9  
  7
Bidinski ze swojej kieszeni niech zafunduje :)
(2025.10.20)

info

25  
  1
I Panie radny, myślę, że komentarze pod tym artykułem zmuszą Pana do przemyślenia swego pomysłu. Trzymajcie mnie, ludzie.
Iebduen (2025.10.20)

info

26  
  2
A te dzieci rodziców nie mają??? Dostają 800+ na to.....
000011 (2025.10.20)

info

30  
  0