A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To niech radny zrobi to z wlasnej kieszeni.
Dobry pomysł. Hulajnogaw w zakupie z kaskiem i to obligatoryjnie.
Proponuję aby wszystkim Elblążanom, właścicielom aut zakupić za pieniądze z budżetu miasta po komplecie opon zimowych. Na sto procent zwiększy to bezpieczeństwo na ulicach miasta.
A radny kupi tez kaski seniorom, z którymi robi sobie zdjęcia? Bo jak dzieciak wjedzie hulajnogą w staruszkę, to ona może potrzebowac kasku bardziej.
Rozdawać to se możesz ze swoich. Dostają 800 co miesiąc to chyba mogą sobie kupić. Niby z ko a myśli jak socjaliści z pis
Wygląda jakby ten radny szykował się do przejścia na złą stronę mocy. Niby jest w KO a myśli jak typowy pisior który kupuje sobie wyborców pieniędzmi z budżetu
I może jeszcze oficjalnie 2 bombelki na każdą plebanię ?
Bidinski ze swojej kieszeni niech zafunduje :)
I Panie radny, myślę, że komentarze pod tym artykułem zmuszą Pana do przemyślenia swego pomysłu. Trzymajcie mnie, ludzie.
A te dzieci rodziców nie mają??? Dostają 800+ na to.....