UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@weźcie_to_zlikwidujcie - pelne kaski to swietny wybor, a jak ci sie nie podobaja i myslisz, ze to pozerka to wez rozbieg i glowa w sciane :)

nielubiemaruderow

Anuluj