UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam nadzieję, że Policjanci to czytają i Ci, którzy byli zbyt, ,łaskawi " nareszcie się obudzą. Bierzcie się Panowie do pracy. Łapać piratów drogowych. Wyłapać tych wiejskich kryminalistów. A efekt będzie taki, że normalni ludzie nabiorą do Was szacunku. I każdy przepuści auto na sygnale.


Anuluj