UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mam nadzieję, że Policjanci to czytają i Ci, którzy byli zbyt, ,łaskawi " nareszcie się obudzą. Bierzcie się Panowie do pracy. Łapać piratów drogowych. Wyłapać tych wiejskich kryminalistów. A efekt będzie taki, że normalni ludzie nabiorą do Was szacunku. I każdy przepuści auto na sygnale.