UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widać że dużo osòb ma na bakier z przepisami o ruchu drogowym, albo dla Elblaga wprowadzono osobny przepis ktòry munduròwce zezwala na wszystko patrząc na komentarze

Co zrobić

Anuluj