UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widać że dużo osòb ma na bakier z przepisami o ruchu drogowym, albo dla Elblaga wprowadzono osobny przepis ktòry munduròwce zezwala na wszystko patrząc na komentarze
Co zrobić
Widać że dużo osòb ma na bakier z przepisami o ruchu drogowym, albo dla Elblaga wprowadzono osobny przepis ktòry munduròwce zezwala na wszystko patrząc na komentarze
Co zrobić