UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@KapitanSzyderca - Opanuj się. Nareszcie karma ich dopadła, za bezmyślną jazdę. W środku nocy też jeżdżą na bombach. Szkoda gadać.


Anuluj