UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@KapitanSzyderca - Opanuj się. Nareszcie karma ich dopadła, za bezmyślną jazdę. W środku nocy też jeżdżą na bombach. Szkoda gadać.
@KapitanSzyderca - Opanuj się. Nareszcie karma ich dopadła, za bezmyślną jazdę. W środku nocy też jeżdżą na bombach. Szkoda gadać.