UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

... przyjechał prokurator policjant został ukarany mandatem - policjant zgodził się przyjąć mandat i po sprawie. Pamiętam wypadek z karetką pogotowia na 12 lutego podobna sytuacja do tej - z taką zasadniczą różnicą bo tam zginął człowiek. Ile tam było spraw w sądzie sporu komu dowalić winę. Jak pamiętam winę zwalili na młodego kierowcę bodajże Hondy. - a nie kierowcę karetki który wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Dlaczego dzisiaj od razu wiadomo kto jest winien a wtedy nawet sąd nie wiedział co ma robić.


Anuluj