UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe czy to ten sam as wywiadu, który jakiś czas temu w tym miejscu przy budkach handlowych jechał chodnikiem bez sygnałów dźwiękowych i przeganiał pieszych krzycząc. Chyba przydadzą się dodatkowe szkolenia zdla naszych kowbojów.
Hehe